OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

05.11.2023.

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w czwartek rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek św. Leona Wielkiego a w sobotę św. Marcina. 
  2. Bardzo dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę 1 i 2 listopada, dziękuję także za przygotowanie i udział w Marszu Świętych. Wszystkim mówię serdeczne Bóg zapłać. Do 8 listopada możemy zyskać odpust za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej, przyjmując Komunię Święta i nawiedzając cmentarz z darem modlitwy. 

3.Wypominki roczne możemy zamawiać w biurze parafialnym, jest ono czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. Nowe wypominki będę czytał od I niedzieli Adwentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o 16:30. 

  1. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w najbliższy piątek od godziny 9. 
  2. W sobotę przypada Dzień Niepodległości, jest dzień naszej szczególnej modlitwy w intencji Ojczyzny. Zapraszam na Mszę św. za naszą Ojczyznę o godzinie 9. O godzinie 15 w naszym kościele wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych a po nim kawa i ciasto w Domu Parafialnym. 
  3. Za tydzień u Pań z naszego Caritasu będziemy mogli nabyć ciasto do niedzielnej kawy. Nasz Caritas, wzorem lat ubiegłych, pragnie także w grudniu zorganizować kiermasz bożonarodzeniowy. Jeśli ktoś chciałby coś na ten kiermasz przygotować to bardzo o to prosimy. Dochód z kiermaszu przeznaczamy na paczki świąteczne dla naszych potrzebujących parafian. 
  4. Ofiary z dzisiejszej kolekty przeznaczamy na nasze parafialne inwestycje. Składam za nie serdeczne podziękowania. 
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej a wszystkim jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia. 


          

 Strona internetowa została wykonana w ramach projektu: „Przygotowanie i wystawienie widowiska teatralnego poświęconego tematyce świąt Bożego Narodzenia w szerszym kontekście historyczno - regionalnym Kociewia”